Комітет з міжнародних справ

Метою діяльності Комітету є створення передумов для членів, друзів, зацікавлених людей в Асоціації лікарів Карпатського регіону увійти в міжнародні мережі співпраці медичних працівників, політиків, відповідальних за медичну політику, організування груп пацієнтів для залучення новітніх наукових, технічних, управлінських технологій в медичному секторі в розвинених країнах світу для їх впровадження в Україні.

Комітет своєю діяльністю буде прагнути до большої впізнаваності українського медичного сектора, його потреб і можливостей в міжнародному медичному суспільстві, серед міжнародних спонсорських програм з розвитку медичного та соціального секторів.

Комітет буде свою діяльність спрямовувати на рекрутування фахівців з різних країн світу для підтримання діяльності Асоціації. Комітет своєю діяльністю буде старатися, щоб в кожній развиненій країні світу з’явився поважний, в місцевому медичному суспільстві, Амбассадор Асоціації, який би розвивав коло друзів України.

Діяльність комітету є субсидійовано-допоміжною для діяльності інших комітетів Асоціації.

Комітет свою діяльність буде розвивати за допомогою:

  • ПР інструментів в національних та міжнародних медіа-каналах і медіа- платформах;
  • участю в конференціях і конгресах як національних, так і міжнародних;
  • налагодженням мережі відносин з міжнародними донорськими організаціями;
  • організаціями зустрічей, обмінів, стажувань, наукових і прикладних проектів з іноземними партнерами;
  • включення Асоціації в міжнародні організації, представляючи інтереси медичного сектору України на міжнародних форумах.

Підписка на новини